KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099518

nr 1209 9518

Louis Hartz, (1869-1935), nakenstudie, signerad, 1924. Olja på duk, 60x99

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 8 oktober 2018
kl 18:38:22