KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585495
nr 758 5495
Blandteknik
2 st, signerad, 100x63
Utrop:
500 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:05:38
600 kr
700 kr