FURNITURE / Chairs and Stools / Dining-room chairs 9478120
nr 947 8120
DINING-ROOM CHAIRS
6 parts. 19th century, 2 pcs. med skador,
6 st. 1800-tal, 2 st. med skador
800
SEK 300
Monday Mars 9 2015
at 20:32:18
8/3 21:10:58