KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018529
nr 1501 8529
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HJ, sekelskifte 1900, Skogslandskap. Olja på duk, 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 november 2022
kl 19:20:55
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr