KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14456001
nr 1445 6001
Taimi Borg
(f. 1941), Sverige
Grafiskt blad, "Österlen". Signerad, numrerad EA 1/2, Giclee fine art. Bildmått: 40x45 cm, yttermått inklusive ram: 44x61 cm, oramat löst blad
Taimi Borg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:04:16
31/1 17:33:24