KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728849
nr 1572 8849
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, blandteknik, "Kontakt", på glas, yttermått inklusive ram: 28x20 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:21:07
22/10 19:17:02