KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12382553

nr 1238 2553

Erik Olson (1901-1986), Sverige. "Livets Kretsgång". Utförd november 1921, signerad EON. Olja på duk, uppfodrad duk, 20x29,5 cm

Utrop:

60.000 kr

Såld:

41.000 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:32:51

  • Klassiska
  • 25 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska