KONST / Litografier / Färglitografier 14609530
nr 1460 9530
Färglitografier
160st, Nordens flora II-III, CM Lindman. Färglitografi. Ej signerad. Bladets mått: 24x15cm, oramade lösa blad, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:49:33
7/4 20:05:10
600 kr
11/4 19:15:01