KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502003

nr 1450 2003

Stockholmsmotiv, monogramsignerad, IM, -42. Olja på pannå, 45x60, yttermått inklusive ram: 60x75 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:23:02

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm