MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 3785308
nr 378 5308
Pottskåp
1 par, Sekelskifte, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 19 september 2005