KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8214032
nr 821 4032
Blandteknik
oidentifierad konstnär, stilleben, signerad. 12x16
Utrop:
300 kr
måndag 22 april 2013
kl 18:04:38