KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903348
nr 1390 3348
Oidentifierad konstnär. Signerad Pehap, 1946, Stadsmotiv. Olja på duk, 45x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:39:23
700 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)