KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601365
nr 1260 1365
Bronson Frank Nelson, ej signerad. Olja på pannå, 29x37
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:18:55
100 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr