KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12211522

nr 1221 1522

Lars Hoffsten

(f. 1956), Sverige

Oljemålning, Signerad -90, Saxofonist. Olja på duk, 61x46 cm

Lars Hoffsten, svensk målare, tecknare och grafiker född 1956.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:13:20

Lars Hoffsten

Läs mer om Lars Hoffsten