KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11132108

nr 1113 2108

Blandteknik

signerad. - 65, Komposition, 48x29

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 juni 2017
kl 18:04:54