ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15075028
nr 1507 5028
Nyrokoko, 64x64 cm
Kondition: saknar ljusarm slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:30:19
2/12 11:12:27
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.