MÖBLER / Skåp & hyllor / Spegelskänk 11887174
nr 1188 7174
Spegelskänk
Valnöt/Mahogny, 1800-tal. Längd: 114, djup: 51 cm, höjd: 162 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:48:54
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)