KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423221

nr 1742 3221

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Åberg, -36, landskap. Olja på pannå, 48x57 cm, yttermått inklusive ram: 62x74 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:41:18

20/11 21:32:19 1      Vinnande bud