KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12223208

nr 1222 3208

Etsning

Monica Haglund, PT, signerad. Motivet: 50x33

Utrop:

500 kr

måndag 10 december 2018
kl 18:17:46