KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193324
nr 1419 3324
Lepik. Signerad, daterad 54, blomsterstilleben. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 60x52cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:55:09
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr