MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhyllor 5326378

nr 532 6378

Bokhyllor

2st, 30-tal, björk, längd: 202, djup: 24, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 14 juli 2008
kl 17:57:48