KONST / Litografier / Färglitografi 8703404
nr 870 3404
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi , 4 st, Stig Claeson, Stig Claesson Slas (1928-2008), Slussen, signerad. 9/ 300, Oramade, bladets mått: 49x62
måndag 20 januari 2014
kl 18:10:37
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas