FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 7198115
nr 719 8115
ROCKING CHAIR
19th century, painted, wear.
1800-tal, bemålad
Condition: slitage
SEK 600
Monday October 10 2011
at 17:46:53
100 kr
150 kr
550 kr