KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592159

nr 1359 2159

Heiner Peter Norberg

(f. 1939), Sverige

Akvarell, Trädgårdsmästare. Signerad, daterad 1975,38x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 november 2020
kl 18:46:30

Heiner Peter Norberg

Läs mer om Heiner Peter Norberg