MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11922305
nr 1192 2305
Sideboard
50/60-tal, Teak, skjutdörrar. Längd: 95. Djup: 43 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:08:58
800 kr