KONST / Litografier / Färglitografi 12983234

nr 1298 3234

Lars Huck Hultgren

(f. 1931), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 257/260. Motivet: 56x46

Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:06:54

16/12 00:03:21 1      Vinnande bud

Lars Huck Hultgren

Läs mer om Lars Huck Hultgren