KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14277214
nr 1427 7214
Gunnar Widholm
(1882-1953), Sverige
Signerad, kvinna. Blandteknik, bildmått: 25x18cm, yttermått inklusive ram: 46x39cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:42:26
24/10 23:15:28
Gunnar Widholm
Läs mer om Gunnar Widholm