KONST / Litografier / Färglitografi 12948107
nr 1294 8107
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 64/120, kvinna, mm;58x38 ca
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
400 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:09:50
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar