ART / Sculptures and works of art / Sculptures 7118371

nr 711 8371

5 pcs, metal, wear, damages.

SCULPTURES, 5 st, Metall

Condition: slitage, skador

1000

SEK 600

Monday August 29 2011
at 17:06:28

29/8 15:29:03 1      Vinnande bud