KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16284089
nr 1628 4089
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Söder. Signerad, numrerad Et, daterad -89. Bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 33x40 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:32:09
11/6 21:04:11
14/6 23:02:28
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson