KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815136
nr 1281 5136
Oidentifierad konstnär. Motiv med ung man. Ej signerad. Olja på pannå, 20,5x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:28:45
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr