MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 5555561

nr 555 5561

Bokhylleskåp

1910-tal Ek, längd: 202, djup: 35, höjd: 161

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 1 december 2008
kl 18:13:43