KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645466

nr 1264 5466

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Tranor, 1975, Monogramsignerad. Olja på duk, 45x40 cm

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 juli 2019
kl 20:05:09

12/7 09:50:49 1      Vinnande bud

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren