KONST / Litografier / Litografi 11075682
*
nr 1107 5682
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Litografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 3/10, motivet: 40x40
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 20:12:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 10:16:40
1
800 kr
8/5 13:56:25
2
800 kr
8/5 13:56:25
1
800 kr (Budbetjänt)
8/5 13:57:37
2
900 kr
8/5 19:57:16
3
1.000 kr
8/5 20:00:59
1
1.100 kr
8/5 20:01:48
3
1.200 kr
8/5 20:06:10
1
1.300 kr
8/5 20:07:31
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alexandre fassianos grafik litografi litografier
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Alexandre Fassianos
Läs om budbetjänten
nr 1107 5682
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Litografi, Alexandre Fassianos (f. 1935), 3/10, motivet: 40x40
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 10:16:40 | 1 | 800 kr |
8/5 13:56:25 | 2 | 800 kr |
8/5 13:56:25 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
8/5 13:57:37 | 2 | 900 kr |
8/5 19:57:16 | 3 | 1.000 kr |
8/5 20:00:59 | 1 | 1.100 kr |
8/5 20:01:48 | 3 | 1.200 kr |
8/5 20:06:10 | 1 | 1.300 kr |
8/5 20:07:31 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alexandre fassianos grafik litografi litografier
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49