KONST / Litografier / Färglitografi 10161051
nr 1016 1051
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Skepp, signerad, motivet: 28x42
Kondition: saknar glas
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 1 februari 2016
kl 19:40:50
Peter Dahl (f. 1934)