KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15539063

nr 1553 9063

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Akvareller, 2 st, Kompositioner. Signerade, oramade, 64x83 cm

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

500 kr

måndag 31 juli 2023
kl 20:37:03

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde