KONST / Litografier / Färglitografi 16284237

nr 1628 4237

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Signerad, numrerad 111/200. Färglitografi. Bildmått: 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 76x95 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 18:27:59

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd