ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6903839
nr 690 3839
förgylld ram, nyrokoko, höjd: 69
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:35:37
4/4 15:53:41
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.