ART / Sculptures and works of art / Fat 2382034

nr 238 2034

Fat

Lenght: ()

på fot, förgylld brons sign. Auguste Klein dia. 32

2000

SEK 2400

Monday May 5 2003
at 18:30:00

5/5 18:15:05 1      Vinnande bud