KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11796229

nr 1179 6229

Pastell

Oidentifierad konstnär, osignerad, Komposition, 60x78

Utrop:

600 kr

måndag 23 april 2018
kl 20:26:15