KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6638619
nr 663 8619
Blandteknik
Monogramssignerad EC, Figur, 30x22
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 18:22:31
350 kr
250 kr
650 kr
500 kr
600 kr
750 kr