KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464201

nr 1346 4201

HG Carlström. Stockholmsmotiv, Söder Mälarstrand. Signerad. Olja på pannå, 37x44cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:59:52