KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16937021

nr 1693 7021

Andreas Wargenbrant

(f. 1967), Sverige

Skulptur, "El Bull". Signerad, daterad 2021. Längd: 18 cm. Höjd: 14 cm

Andréas Wargenbrant, svensk skulptör, målare och fotokonstnär född i Helsingborg 1967.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 14 april 2025
kl 19:53:22

Andreas Wargenbrant

Läs mer om Andreas Wargenbrant