KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14378183

nr 1437 8183

Blandteknik

3 st, Signerade, Kina, yttermått inklusive ram: 20x14,5cm

måndag 13 december 2021
kl 20:36:34