KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4424224
nr 442 4224
Akvarell
1800-tal, Sign, Bränningar , 48 x 28, (296146)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 4 december 2006
250 kr
200 kr
350 kr
500 kr
600 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
6
1.700 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)