KONST / Litografier / Färglitografi 16449247
nr 1644 9247
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Signerad, numrerad 16/150, daterad - 78. Färglitografi, bildmått: 70x551 cm, yttermått inklusive ram: 83x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:44:12
23/9 08:09:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks