KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15773522

nr 1577 3522

Blyerts

Svenrobert Lundqvist (1940), "Mikael och Mårran". Signerad. Bildmått: 45x33 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm

Utrop:

500 kr

måndag 13 november 2023
kl 20:40:29