KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376359

nr 1237 6359

Walter du Halde (f. 1919), picknick. Signerad. Olja på duk, 50x70

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:49:39