KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396350

nr 1339 6350

C G Wadell. Signerad, daterad 1892, Gustav II Adolf. Olja på duk, 80x126 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 20:27:44