KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855363
nr 1485 5363
Oidentifierad konstnär. Signerad Södergren, Skånegård med blommande fruktträd. Olja på duk, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 34x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:15:02
300 kr
350 kr
400 kr